• Robin Hood zachránil Anglii

  Na vědomost se dává, že Robin Hood a jeho zbojníci úspěšně osvobodili Anglii od tyranie a daní a to hned dvakrát. Děkujeme všem zúčastněným zbojníkům (divákům) a především hercům. Ti, kteří naše premiéry propásli nemusí zoufat, naše hra se nepochybně dočká reprízy na začátku podzimu. Tak kontrolujte instagram @kejkliri nebo tento web. Příjemné prázdniny!!

 • Skutečný příběh Robina Hooda má nový teaser
 • Skutečný příběh Robina Hooda v přírodním divadle Dády Stoklasy

  Dny 27.6 a 28.6 budou velkými nejen pro naši skupinu, ale i pro obyvatele klidného města Horních Počernic, jejichž malebnou atmosférou bude znít řachot mečů, středověký rap a další šílenosti, které si pro vás náš sbor přichystal. Neváhejte tedy přijít, protože jinak budete litovat, že jste naši vlastní hru na náměty filmu Mela Brookse propásli!

  (Lístky můžete zakoupit na místě: Divadlo Počernice)

 • Divadelní kalendáře stále k prodeji

  Naše divadelní kalendáře s jednotlivými herci Kejklířů v podpoře mladších divadelních skupin z centra Leonardo si můžete vyzvednout na adrese Kutnohorská 55 v centru Leonardo.
  V kalendáři naleznete 12 obrázků s výjevy z nejslavnějších divadelních her skrze historii divadelnictví. Cena za kalendář je 250,-

 • Mnoho povyku pro nic v Divadle na Prádle

  Dne 24.3 bude náš divadelní spolek Kejklíři vystupovat v pražském divadle Divadle na Prádle. Přijďte si užít naše pojetí Shakespearovské hry Mnoho povyku pro nic. Lístky najdete na stránkách goout.net.